Telatyn: Wiedzą, jak zapobiegać pożarom. Wyniki konkursu

  • 13.03.2019, 15:21
  • ak
Telatyn: Wiedzą, jak zapobiegać pożarom. Wyniki konkursu Fot. UG Telatyn
Pisali test, a później ustnie odpowiadali przed komisją złożoną z ekspertów. Musieli wykazać się szeroką wiedzą. Kto wypadł najlepiej w gminnym eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom", który w poniedziałek 11 marca odbył się w Szkole Podstawowej Telatynie?

Do konkursu przystąpiło 14 uczniów szkół w Telatynie i Poturzynie. W kategorii podstawówek trzy pierwsze miejsca zajęli reprezentanci gospodarzy: Konrad Wlaź, Filip Łukasik-Bożek oraz Wiktoria Skiba. W grupie gimnazjalistów najlepiej wypadli: Paweł Ratyna, Emilia Pryciuk oraz Jakub Sienkiel (również z Telatyna).

Upominki za miejsca na podium oraz nagrody pocieszenia, ufundowane przez wójta Dariusza Kozłowskiego oraz firmę OLMIX-X Marek Nowosadowski wręczyli sekretarz gminy Mieczysław Szaruga oraz st. kpt. Ryszard Neć z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Lubelskim.

Laureaci pierwszych miejsc będą reprezentować gminę w powiatowym etapie turnieju.

ak

Zdjęcia (17)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe