Zamość: Czyj to portfel? Czyje telefony?

  • 13.03.2019, 10:00
  • ak
Zamość: Czyj to portfel? Czyje telefony? Fot. KMP Zamość
W Komendzie Miejskiej Policji w Zamościu na swoich właścicieli czekają portfel i dwa telefony komórkowe. Ktoś te przedmioty zgubił, ktoś inny je znalazł i zostawił u policjantów.

Bordowy portfel został znaleziony na początku tego w szpitalu im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Policję zawiadomił ochroniarz i przekazał zgubę mundurowym. Właściciel bądź właścicielka może zgłosić się do komendy.

Tak też powinni zrobić właściciele dwóch telefonów komórkowych. Oba odnaleziono przed miesiącem w sklepie na ul. Wierzbowej w Zamościu. Jeden z aparatów to czarny samsung, drugi iPhone, również czarnym, ze srebrnymi obwódkami.

– Właścicieli zgubionych przedmiotów prosimy o kontakt z KMP od poniedziałku do piątku w godz. 8-15, tel. 84 677-13-22. W sprawie telefonów można kontaktować się również z dzielnicowym sierż. szt. Tomaszem Gliwińskim – tel. 734 407 389, natomiast w sprawie portfela – z dzielnicowym sierż. szt. Łukaszem Gębala, tel. 734 403 724 – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe