Józefów: W maju wybiorą nowego radnego

  • 14.03.2019, 06:48
  • lew
Józefów: W maju wybiorą nowego radnego
Zmarł radny Stanisław Ostasz, dlatego w okręgu wyborczym nr 6 w Józefowie odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miasta. Zarządzono je na 5 maja.

W jesiennych wyborach samorządowych Stanisław Ostasz zdobył mandat radnego z listy KWW Józefowska Inicjatywa Samorządowa. W okręgu wyborczym nr 6, który obejmuje ul. 29 Marca, Batalionów Chłopskich i Sosnową w Józefowie, zagłosowało na niego 116 wyborców.

Radny zmarł w ubiegłym miesiącu, dlatego Komisarz Wyborczy w Zamościu stwierdził z dniem 26 lutego wygaśnięcie jego mandatu i przekazał swoje postanowienie przewodniczącemu Rady Miejskiej w Józefowie i wojewodzie lubelskiemu. Ten ostatni wybory uzupełniające do RM Józefów w okręgu wyborczym nr 6 zarządził na 5 maja.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe