Biłgoraj: RCEZ i branża energetyczna

  • 14.03.2019, 05:45
  • lew
Biłgoraj: RCEZ i branża energetyczna Porozumienie podpisali dyrektor RCEZ w Biłgoraju Jerzy Buczko (pierwszy z lewej) i Andrzej Olborski, dyrektor generalny zamojskiego oddziału PGE Dystrybucja.
PGE Dystrybucja wdraża program wsparcia kształcenia zawodowego. W czwartek (7 marca) zostało podpisane porozumienie o współpracy spółki z Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju.

Podpisanie porozumienia otwiera możliwości wspólnego działania na rzecz rozwoju szkolnictwa zawodowego i zachęca młodzież do wyboru zawodów związanych z branżą energetyczną – informuje Anna Szuper, specjalista ds. komunikacji w zamojskim oddziale spółki PGE Dystrybucja.

Dzięki programowi "Wsparcie kształcenia zawodowego" możliwe będą różne formy współpracy ze szkołami, a realizacja programu będzie miała różne formy współpracy – będą to zarówno klasy patronackie, staże i praktyki, jak i wspólne działania promocyjne mające na celu zachęcenie młodych ludzi do wyboru zawodów technicznych.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe