Zamość: Jak oni pięknie tańczą. Sukcesy par Zamojszczyzny

  • 13.03.2019, 08:00 (aktualizacja 13.03.2019, 10:06)
  • ak
Zamość: Jak oni pięknie tańczą. Sukcesy par Zamojszczyzny Fot. ZPiT Zamojszczyzna
Bardzo udane występy zaliczyły w ostatni weekend (91-10 marca) pary Zespołu Pieśni i Tańca Zamojszczyzna podczas XVIII Ogólnopolskiego Konkursie Tańców Polskich w Puławach. Tancerze wrócili do Zamościa z medalami.

Największy sukces w swojej kategorii wiekowej odniosła para Zuzia Droździel i Rafał Hildebrand,, którzy wytańczyli pierwsze miejsce. Na drugim, w starszej grupie znaleźli się Oliwka Witkowska i Andrzej Sowiński.

Na miejsca w czołówce zasłużyły sobie także inne zamojskie pary. W pierwszej dziesiątce znaleźli się Julia Klimkiewicz i Wojtek Dziuba oraz Ania Szewczuk i Michał Święciło. Świetnie zaprezentowali się również debiutujący na tym turnieju Tosia Bartosiak i Kamil Popielec pokonali 8 par i zajęli miejsce 16.

Tancerzy przygotowała Monika Hildebrand.

ak

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe