Zamość: Palili "trawkę" w bursie. Przyjechała policja

  • 12.03.2019, 15:17 (aktualizacja 13.03.2019 09:25)
  • ak
Zamość: Palili "trawkę" w bursie. Przyjechała policja Fot. pixabay.com
Młody człowiek wpakował się w kłopoty. Odpowie przed sądem rodzinnym za posiadanie środków odurzających i udzielanie ich kolegom. 16-latek z okolic Biłgoraja wpadł w ostatnią niedzielę (10 marca) w internacie w Zamościu.

Policję wezwał ktoś z wychowawców. Podejrzewał, że mieszkający w jednej z zamojskich burs młodzieńcy mogą palić marihuanę. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce przyłapali trzech nastolatków ze skrętami.

– Młodzieńcy mieli również tzw. „fajkę wodną” wykonaną z plastikowej butelki – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Mundurowi skonfiskowali susz i wszystkie akcesoria. Ustalili, że to należy do 16-latka, który "poczęstował" kolegów. Do komendy trafili wszyscy chłopcy. Odebrali ich stamtąd rodzice. 

Teraz 16-latkiem z powiatu biłgorajskiego zajmie się sąd rodzinny i do spraw nieletnich. 

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wiehu a jak
wiehu a jak 13.03.2019, 14:43
no pewnie że tak małolaci pewnie mieli 100 kg no nie hahaha ale policja wzorowe zAchowanie za czujność i postępy no nie z tym że nie liczy sie z tym ze jak jego synek chodzi do szkoły ponadgimnazjalnej to przyjmuje bucha regularnie :D :F aby tato nie wiedział
Sob
Sob 13.03.2019, 12:31
Statystyka wzrośnie. Żałosny kraj.
*** policje
*** policje 12.03.2019, 21:50
Ja ***e. Po psy dzwonić o zioło??? *** wodogłowie. Wstyd!!!!!!
eesti
eesti 13.03.2019, 13:38
no wlasnie debil, zamiast skonfiskować i zmusić do oddania to pojarają sobie policjanci
Kos
Kos 12.03.2019, 21:45
Wielkie halo, za alkoholików powinni się wziąć, to oni niszczą wszystko i wszystkich koło siebie, ziele jest duzo bardziej bezpieczne ...
Nemezis
Nemezis 12.03.2019, 22:16
Bezpieczniejsze? Jedno i drugie uzależnia i powoduje schizmy...z tą różnicą że alkohol można kupić legalnie a marihuana jest środkiem nielegalnym. Więc po co ten płacz, jak palisz licz się z konsekwencjami.
Nie jestem robotem
Nie jestem robotem 15.03.2019, 20:07
Schizmy, hahaha
grzybek
grzybek 12.03.2019, 23:34
Co Ty chłopie pleciesz. Ile wypadków, morderstw, samobójstw, pobić jest po alko a ile po ziół-nawet nie porównuj. Jedź do Holandii, i pozyj kilka lat. Oczywiście palić trzeba umieć-pić też.
Karma
Karma 12.03.2019, 21:21
Hahha dostanie zawiasy i na tym się skończy 😂 I po co tyle szumu.
WIEHU A JAK
WIEHU A JAK 13.03.2019, 14:55
po gówno małolaci chcieli se zapalić i zawiasy ... super do straży nie pójdzie a do policji ??? mogę sie założyć że nie jeden z tych uczestników "palenia" byłby lepszym policjantem niż ci którzy są obecnymi sam padłem ofiarą ich niby interwencji TOMASZ BIEGANOWSKI powinni go wyjeba c c z policji chlopa udusił na polnej (NIEPEŁNOSPRAWNEGO) na posterunku w nieliszu mnie i kolege dusił abyśmy podpisali mandat. TO JEST CHORE !! A POZNIEJ SPRAWA UMOZONA, TAKA GAZETA JAK KRONIKA POWINNA TEN TEMAT RUSZYĆ PO WIĘCEJ INFORMACJI ZAPRASZAM POD ADRS [email protected] WIEM DUŻO CO POLSKA GAZETA POWINNA TO POWIEDZIEĆ LUDZIOM !!! AWANS BIEGANOWSKIEGO NA STRASZEGO SIERŻANTA ? GDZIE DWIE SPRAWY W TOKU ??????????????????????? MAMA MACZAŁA W TYM PALCE :)
Paweł
Paweł 12.03.2019, 16:37
Susz to wy macie w swoich pustych łepetynach idioci, nie macie zupełnie nic do roboty prostaki?

Pozostałe