Co do centymetra – meble na wymiar

  • 13.03.2019, 11:40
  • Artykuł Sponsorowany
Co do centymetra – meble na wymiar

Praca stolarza wymaga nie tylko konkretnej wiedzy, w tym matematycznej, ale także posiadania ogromnych umiejętności manualnych i i wyobraźni. Dlatego też stolarz to bardzo poważany zawód. Wszystkim stolarzom z okazji ich święta przypadającego we wspomnienie św. Józefa życzymy precyzji, cierpliwości, niekończących się pomysłów i mnóstwa zleceń. Przy okazji, podpytaliśmy Michała Adamczuka ze Studia SD Projekt - Meble na wymiar, jakie zlecenia są dla stolarza najbardziej wymagające i jednocześnie jakie prace dostarczają najwięcej satysfakcji.

 – Stolarstwo to rzemiosło, które zawsze dostarcza satysfakcji a zadowolony klient to nasz priorytet. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji mebli na wymiar od projektu aż do pierwszej zaparzonej filiżanki kawy w nowej kuchni naszego inwestora. Dla wygody naszych klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o sprzęt AGD, ponieważ większość naszych realizacji to właśnie kuchnie. Efekty, które spełniają oczekiwania zamawiających, cieszą także nas – wykonawców – mówi Michał Adamczuk, stolarz, właściciel Studia SD Projekt - Meble na wymiar w Jatutowie, które swoją działalność prowadzi na terenie woj. lubelskiego.

U stolarza można zamówić prawie wszystko. Studio SD Projekt w Jatutowie wykonuje na wymiar meble kuchenne, szafy, do sypialni, pokojowe, łazienkowe, dziecięce, a także do zabudowy wnęk i skosów.

 – Produkujemy eleganckie meble z wysokiej jakości materiałów, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kompleksowo realizujemy projekty całych domów czy mieszkań. Wykonujemy projekt, montujemy podłogi, drzwi oraz wszystkie meble. To takie projekty dają nam najwięcej satysfakcji – dodaje Michał Adamczuk.

Galerie zdjęć z prac wykonanych przez Studio SD Projekt można obejrzeć na stronie internetowej www.meblenawymiarzamosc.pl lub na Facebooku SD Projekt.

 

 

 

Artykuł Sponsorowany

Podziel się:Pozostałe