Jest już gotowy nowy numer Kroniki Tygodnia

  • 11.03.2019, 19:29
  • Kronika Tygodnia
Jest już gotowy nowy numer Kroniki Tygodnia
Minął tydzień i od wtorku znowu możecie pytać w punktach sprzedaży o Kronikę Tygodnia. Naprawdę warto sięgnąć po ten numer. To pierwszy wydany z naszym nowym redaktorem naczelnym Robertem Horbaczewskim. O czym piszemy?

TEMAT NUMERU >>>> Na likwidacji cukrowni w Strzyżowie gmina Horodło straci około 1,2 mln zł rocznie. To będzie ogromny cios dla samorządu.

>>>>  Susieckie Szypoty, tomaszowskie Gryfiny i narolskie Floriany. W tym konkursie można wygrać dwie sakiewki takich wyjątkowych dukatów lokalnych. Jak? Szczegóły w nowy numerze.

>>>> Któż nie świętuje Dnia Kobiet? Wszyscy świętują. W tym numerze znajdziecie relacje i bardzo dużo zdjęć z obchodów święta pań w większych i mniejszych miasteczkach oraz wioskach.

>>>> Szykuje się poważna zmiana przepisów dla lokatorów mieszkań komunalnych. Na co trzeba się przygotować? 

>>>> Podczas uroczystości w Sahryniu modlili się i Polacy, i Ukraińcy. Razem, ale jednak osobno.

>>>> Władze gminy Łaszczów nie chcą już prowadzić liceum, bo to podobno za dużo kosztuje. Co teraz ze szkołą?

>>>> Na przebudowę skrzyżowania na drodze powiatowej czekają mieszkańcy Stanisławowa, w Długim Kącie kierowcom jazdę utrudnia "pralka asfaltowa". Czy jest szansa na remonty?

>>>> Wielu mieszkańców Zamościa uważa, że nawierzchnia ulicy Królowej Jadwigi to prawdziwe utrapienie. A przecież to jeden z najważniejszych traktów w mieście! 

>>>> Jest się czym pochwalić. Pochodzący z Grabowca Łukasz Flak został finalistą konkursu "Mister Polski UK & Ireland 2019".

Jak zwykle możecie też liczyć na sporą dawkę tekstów historycznych i mnóstwo newsów ze sportowych aren.

A to jedynie niewielka część tematów, które znajdziecie w najnowszym numerze Kroniki Tygodnia. Sprawdźcie kupując wydanie papierowe i e-wydanie.

 

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe