Miączyn: Życie bez nałogów. Konkurs rozstrzygnięty

  • 13.03.2019, 07:00
  • bn
Miączyn: Życie bez nałogów. Konkurs rozstrzygnięty
W Szkole Podstawowej w Miączynie odbył się I międzygminny turniej na temat szkodliwości nałogów. W konkursowe szranki stanęli uczniowie z Gdeszyna, Kotlic, Miączyna, Niewirkowa, Zawalowa, Werbkowic i Sahrynia.

Wszyscy musieli się wykazać ogromną wiedzą z zakresu profilaktyki uzależnień oraz zdrowego stylu życia. W kategorii klasy I-IV najlepiej wypadli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Niewirkowie (w skład drużyny weszli Katarzyna MatwiejczukKrzysztof Bilski i Kacper Krajewski). Drugie miejsce zajął zespół z SP w Miączynie (Amelia SaganMalwina KaczmaraJakub Kołodziej), a trzecie wywalczyli uczniowie z SP w Zawalowie (Marcin BuczakOliwia MarelMichał Ogórek). 

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bn
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe