Wybiorą najpiękniejsze panny w powiecie

  • 12.03.2019, 14:18 (aktualizacja 12.03.2019, 14:20)
  • par
Wybiorą najpiękniejsze panny w powiecie
Jedni mówią, że najpiękniejsze są dziewczyny z Tomaszowa Lubelskiego, drudzy, że zamościanki, jeszcze inni, że żadne nie dorównują tym z Biłgoraja. Wreszcie przyszedł czas, by zadać temu kłam i ogłosić światu, że królują panny i panie z powiatu hrubieszowskiego.

Wybory Miss Powiatu Hrubieszowskiego odbędą się 18 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach. Patronat nad tym konkursem piękności sprawuje "Kronika Tygodnia". W konkursie mogą wziąć udział panny i panie z powiatu hrubieszowskiego. Niepełnoletnie kandydatki mogą wystartować w tym konkursie tylko za zgodą rodziców. Górna granica wieku kandydatek i ich stan cywilny jest bez znaczenia. Chętne do wystąpienia w tym konkursie piękności mogą zgłaszać się telefonicznie (tel. 601 341 445 lub 84 657 20 32). Zgłoszenia kandydatek przyjmowane są do 15 maja. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem tel. 601 341 445 lub 84 657 20 32. Organizatorem Wyborów Mis Powiatu Hrubieszowskiego jest Danuta Muzyczka, znana działaczka społeczna i sportowa, a obecnie wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Hrubieszowskiego.

Kandydatki, które wystartują w Wyborach Miss Powiatu Hrubieszowskiego, po raz pierwszy będzie oceniało wyłącznie męskie jury.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe