Sakiewka dukatów do wygrania z Kroniką Tygodnia

  • 12.03.2019, 08:00
  • red.
Sakiewka dukatów do wygrania z Kroniką Tygodnia Fot. pixabay.com
Susieckie Szypoty, tomaszowskie Gryfiny i narolskie Floriany. W tym konkursie można wygrać dwie sakiewki takich wyjątkowych dukatów lokalnych.

To gratka dla kolekcjonerów, świetny pomysł na prezent dla rodziny czy znajomych, którzy przyjadą z wizytą na Roztocze. To coś wyjątkowego. Wprawdzie ta akurat sakiewka wielkich bogaczy z nas nie uczyni, ale miło przecież być posiadaczem sakiewki dukatów choćby ot tak, na szczęście i wróżbę dostatku.

Co trzeba zrobić, żeby stać się właścicielem sakiewki susieckich Szypotów, tomaszowskich Gryfinów i narolskich Florianów? Wystarczy wziąć udział w konkursie, który organizujemy wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną "Roztocze" z Tomaszowa Lubelskiego.

Od dziś w kolejnych trzech wydaniach "Kroniki Tygodnia" będziemy publikowali kupony, na których zamieszczone zostaną pytania. Wycinajcie więc Państwo i wypełniajcie kupony. Na sakiewkę (mamy dwie takie dla laureatów naszego konkursu) może liczyć ten, kto zgromadzi komplet 4 kuponów i udzieli poprawnej odpowiedzi na pytania. Jeśli zbierze kilka kompletów kuponów, zwiększy swoje szanse na nagrodę. 

Komplety kuponów będzie można przynosić lub wysyłać do redakcji 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3 lub wrzucać do naszych skrzynek ogłoszeniowych. 

Na kupony czekamy do 5 kwietnia do godz. 15.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 13.03.2019, 05:02
Kiedyś takiego szypota dostał pewien pewien wysoko postawiony duchowny. Spojrzał na niego , westchnął i powiedział;- Jaka homilia taki pieniądz.
ciekawy
ciekawy 12.03.2019, 14:13
a gdzie je można normalnie kupic?
ltm  lz   lhr
ltm lz lhr 12.03.2019, 08:58
Dziadowanie a nie konkurs .

Pozostałe