Biłgoraj: Wychowanki MDK laureatkami ogólnopolskiego konkursu

  • 11.03.2019, 06:00
  • ak
Biłgoraj: Wychowanki MDK laureatkami ogólnopolskiego konkursu Fot. MDK Biłgoraj
Kolejne sukcesy na koncie podopiecznych Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Tym razem dwie artystki znalazły się w gronie laureatów XIX. Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ANIOŁ 2019.

Impreza została zorganizowana przez Ośrodek Działań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży DOROŻKARNIA w Warszawie, a uroczysty finał konkursu odbył się w zeszły weekend.

Wśród mnóstwa prac nadesłanych z całej Polski jury dostrzegło te, których autorkami były wychowanki MDK w Biłgoraju. Wyróżnienie za swoje dzieło kategorii wiekowej 7-11 lat, otrzymała siedmioletnia Hanna Bosak. Komisja konkursowa dostrzegła również pracę 16-letniej Agnieszki Cieślak, która została wyróżniona w kategorii 14-16 lat. Obie dziewczynki pracują pod kierunkiem Anny Świcy.

Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano ponadto obrazek, który stworzyła 10-letnia Zuzanna Laszko, podopieczna Ireny Oręziak-Kupczak.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe