Zamość: Mundurowy Dzień Kobiet

  • 9.03.2019, 06:00 (aktualizacja 10.03.2019 07:00)
  • Materiał nadesłany
Zamość: Mundurowy Dzień Kobiet Fot. Organizatorzy
Wszystkie panie pracujące i pełniące służbę w garnizonie Zamość zostały zaproszone na piątkową (8 marca) uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Impreza odbyła się w Klubie 3 Batalionu Zmechanizowanego.

Życzenia swoim pracownicom złożyli ppłk Leszek Winogrodzki, Dowódca 3 Batalionu Zmechanizowanego, ppłk Jerzy Muzyka, komendant 32 WOG-u i ppłk Wojciech Witek, Wojskowy Komendant Uzupełnień. 

Po przemówieniach i życzeniach wystąpił zespół Veegas, który do czerwoności rozgrzał wszystkie kobiety w sali. Na zakończenie panowie zafundowali paniom słodki poczęstunek. 

Materiał nadesłany

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe