Tomaszów Lubelski: Oszust-recydywista w rękach policji

  • 07.03.2019, 11:18
  • ak
Tomaszów Lubelski: Oszust-recydywista w rękach policji Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Miał już na koncie wyrok. Migał się przed odsiadką, a w tym czasie popełniał kolejne przestępstwa. Z oszust dokonywanych na handlu w internecie 24-latek uczynił sobie stałe źródło dochodu.

Oszusta namierzyli policjanci z Tomaszowa Lubelskiego. Ustalili, że "zaradny" 24-latek wystawiał w internecie na sprzedaż telefony komórkowe. Klienci mu za nie płacili, ale towaru nie mogli się doczekać, bo oszust po prostu go nie wysyłał. Oszukał tak prawie 100 osób, od których wyłudził ponad 50 tys. zł.

W środę (6 marca) 24-latkowi zostały przedstawione zarzuty. Policja wystąpiła z wnioskiem o areszt dla oszusta. Dzisiaj ma to rozpatrzyć sąd. 

W przeszłości mężczyzna był już sądzony i skazany za oszustwo. Dość skutecznie unikał odsiadki. Teraz mu się chyba nie upiecze. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wiesz kto :)
Wiesz kto :) 08.03.2019, 21:24
Ludzie ! Sensacja.... jakby to był niewiadomo jaki bandyta... gorsze rzeczy się dzieją, a w gazetach o tym ani słowa...
Aaaa
Aaaa 09.03.2019, 20:17
I to prawda chłopal się pogubił a jakis redaktor na państwowej posadzie wygłasza osondy
Nana
Nana 11.03.2019, 10:18
Najlepiej to osądzać, robić sensacje. Szkoda, ze Ci wszyscy redaktorzy to tacy nieczuli. O swojej rodzinie by nie napisali ale kogoś pogrążyć muszą !!!!!!!!

Pozostałe