Gm. Werbkowice: Jak zapobiegać pożarom? Oni to wiedzą

  • 08.03.2019, 10:00
  • ak
Gm. Werbkowice: Jak zapobiegać pożarom? Oni to wiedzą Fot. UG Werbkowice
Aleksandra Omelczuk ze Szkoły Podstawowej w Malicach oraz Aleksandra Bieńko z SP w Podhorcach wypadły najlepiej w swoich kategoriach wiekowych podczas gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Konkurs został przeprowadzony pod koniec lutego. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w kategorii klas I-VI i VII-VIII. Wszyscy musieli się wykazać wiedzą na temat historii pożarnictwa, zasad zapobiegania pożarom i postępowania na wypadek takiego zdarzenia, rozwiązując test.

Najlepiej poszło Aleksandrze Omelczuk i Aleksandrze Bieńko i to one będą reprezentować gminę Werbkowice w powiatowym etapie konkursu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe