Jaki kwiatek na Dzień Kobiet?

  • 6.03.2019, 13:29 (aktualizacja 06.03.2019 18:19)
  • Artykuł Sponsorowany
Jaki kwiatek na Dzień Kobiet?
Kobieta na wiosnę rozkwita niczym kwiat. Panowie, warto ją dodatkowo dowartościować, obdarowując przepięknym bukietem kwiatów. Okazja do tego nadarza się doskonała, bo 8 marca, czyli Dzień Kobiet, już w najbliższy piątek!

Dla kobiety szczególnie bliskiej swojemu sercu, wybierzcie kwiaty w kolorze czerwonym. To bowiem barwa, która symbolizuje gorące uczucia. Jeśli chcecie miłym gestem obdarzyć przyjaciółkę czy mamę dobrym wyborem będą np. żółte róże. We współczesnej kulturze europejskiej są one symbolem przyjaźni, radości, szczęścia i wolności. Neutralne będą za to róże w kolorze herbacianym i podobnych odcieniach, bo kolor kremowy oznacza szacunek i sympatię.

– Kwiaty czasami znaczą więcej niż niejedno słowo. Dlatego wybierając je dla danej osoby, warto się poważnie zastanowić jaką barwę powinien mieć bukiet – dodaje Anna Wodyk, florystka z Kwiaciarni Anna w Zamościu.

Choć najbardziej cieszą bukiety z kwiatów ciętych, to nie można zapominać o wspaniałych gatunkach kwiatów doniczkowych. Te są lepsze dla kobiet, które doceniają praktyczne prezenty. Przy okazji będzie można nimi odświeżyć mieszkanie i nadać mu prawdziwe wiosenny wygląd.

Artykuł Sponsorowany
Podziel się:


Pozostałe