Zamojska młodzież startuje w konkursie ekologicznym. Wejdź i zagłosuj na najlepszy projekt!

  • 06.03.2019, 11:41
  • bw
Zamojska młodzież startuje w konkursie ekologicznym. Wejdź i zagłosuj na najlepszy projekt!
Są młodzi, pomysłowi i dbają o środowisko. Młodzież z 4 zamojskich szkół walczy o zwycięstwo w konkursie ''Młodzi obserwatorzy przyrody'' organizowanym przez Fundację Veolia. Pula na nagrody to 20 tys. zł oraz nagrody specjalne w formie mini-grantów na realizację eko-pomysłów.

Młodzi Obserwatorzy Przyrody to inicjatywa Fundacji Veolia skierowana do młodych pasjonatów przyrody z całej Polski. Poprzez dostęp do materiałów edukacyjnych, możliwość konsultacji z ekspertami, czy konkurs na mini-granty wspieramy zespoły Młodych Obserwatorów w popularyzacji wiedzy na temat roli przyrody w miastach oraz potrzeb i zasad jej ochrony. 

Do decydującej fazy konkursu dostało się 4 szkoły z Zamościa. 

II LO Zamość - Eko miejsce przy szkole

Szkoła Podstawowa nr 10 - Ogród sensoryczny

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 - Zagospodarowanie terenów przy Łabuńce

II LO Zamość (zespół nr 3) - Zagospodarowanie terenów przy ulicy Peowiaków

Młodzież z Zamościa walczy o możliwość zrealizowania projektu oraz atrakcyjne nagrody. Głosowanie otwarte mieszkańców trwa tylko do 10 marca. 

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z PROJEKTAMI I ZAGŁOSUJ! (KLIKNIJ)

 

Zasady głosowania wyjaśniają Organizatorzy: 

Aby oddać głos na eko-projekt, wystarczą trzy kroki:

  • Przeczytaj opis eko-projektu i dowiedz się, jak dany zespół chce zmienić przestrzeń swojego miasta (opis dostępny pod klawiszem Poznaj i zagłosuj, który znajdziesz przy każdym projekcie.
  • Podaj swój adres e-mail i wciśnij przycisk Zagłosuj na ten eko-projekt - klawisz znajduje się na końcu opisu.
  • Na podany adres e-mail otrzymasz link aktywujący oddany głos. Twój głos zostanie policzony z chwilą, gdy klikniesz w link otrzymany w e-mailu. Nie dostałeś maila? Sprawdź skrzynkę SPAM.

W konkursie zaproszono młodzież z młodzież w wieku 12–19 lat z pięciu miast: Zamość, Chrzanów, Świecie, Tarnowskie Góry i Przasnysz.Konkurs potrwa do kwietnia 2019 roku. 

Po głosowaniu otwartym projekty oceni jury. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 30 kwietnia. 


 

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe