Biłgoraj: Szczypiornistki z ZSBiO najlepsze w powiecie

  • 08.03.2019, 07:01
  • ak
Biłgoraj: Szczypiornistki z ZSBiO najlepsze w powiecie Fot. ZSBiO Biłgoraj
Grają w piłkę ręczną lepiej niż ich rówieśnice. Uczennice Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących wygrały powiatową licealiadę w tej dyscyplinie.

Zawody powiatowe, podczas których uczennice biłgorajskiej "Budowlanki" pokazały swoją mistrzowską formę odbyły się w poniedziałek 4 marca w ich szkole.

W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje czterech szkół średnich powiatu biłgorajskiego. Dziewczęta grały systemem „każdy z każdym” w meczach trwających 20 minut. Drużyna ZSBiO z kompletem zwycięstw i  dorobkiem 6 pkt. znalazła się na pierwszym miejscu i awansowała do zawodów rejonowych, które w poniedziałek 11 marca odbędą się w Kraśniku.

Drugie miejsce w zawodach zajęły uczennice LO im. ONZ, a na kolejnych znalazły się drużyny z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej oraz Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.

Zwycięska ekipa występowała w składzie: Natalia Smagała, Agnieszka Buczko, Katarzyna Solak, Patrycja Solak, Marlena Grabias, Katarzyna Grabowska, Anna Koman, Dominika Słoma, Gabriela Malec, Klaudia Kawalec, Weronika Brodziak, Wiktoria Król, Kamila Bielecka.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe