Biłgoraj: Uczennica ZSBiO nagrodzona w ogólnopolskim konkursie

  • 07.03.2019, 08:00
  • ak
Biłgoraj: Uczennica ZSBiO nagrodzona w ogólnopolskim konkursie Fot. ZSBiO Biłgoraj
Sukces uczennicy Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Agnieszka Oleszczak została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie polonistycznym.

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Fraszka" został zorganizowany już po raz piąty przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i  Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Grodzisku Mazowieckim.

Zadaniem uczestników było napisanie testu sprawdzającego wiedzę i umiejętności polonistyczne z zakresu szkoły średniej, w tym znajomość teorii literatury i lektur. Uczennica biłgorajskiego ZSBiO została w nim wyróżniona.

Gratulujemy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe