Tomaszów Lubelski: Policjanci wygrali piłkarski turniej "Gramy dla Niepodległej"

  • 6.03.2019, 09:03 (aktualizacja 07.03.2019 14:21)
  • ak
Tomaszów Lubelski: Policjanci wygrali piłkarski turniej "Gramy dla Niepodległej" Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Nie było na nich mocnych. Policjanci z tomaszowskiej komendy okazali się najlepsi po czterech rundach piłkarskiego turnieju "Gramy dla Niepodległej". Wygrali drużynowo, a tytuł najlepszego zawodnika cyklu otrzymał mł. insp. Artur Deryło, komendant powiatowy policji w Tomaszowie Lubelskim.

Turniej rozpoczął się jeszcze w lutym. Do ostatniego weekendu rozegrano cztery rundy piłkarskich zmagań. Po zliczeniu wszystkich punktów okazało się, że najlepszą była drużyna reprezentująca KPP Tomaszów Lubelski. Drugie miejsce zajęła ekipa z tomaszowskiego starostwa powiatowego, a trzecie zespół Zajazdu Biesiada.

Tytuł najlepszego piłkarza całego cyklu otrzymał komendant mł. insp. Artur Deryło . Za najwszechstronniejszego gracza uznano Pawła Bielca z Suśca. Najlepszy bramkarz zawodów to Piotr Wojtowicz, reprezentujący Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim, a najlepszy "snajper" – Jacek Paszkiewicz z Zajazdu Biesiada, który strzelił aż 18 bramek. Najstarszym piłkarzem rozgrywek był Witold Semczuk z drużyny gminy Krynice.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lipa
Lipa 7.03.2019, 10:50
Piłkarski nie piłkarki

Pozostałe