Piękne włosy są w modzie

  • 6.03.2019, 09:01 (aktualizacja 06.03.2019 13:21)
  • Artykuł Sponsorowany
Piękne włosy są w modzie

Wiosna to prawdziwa ulga dla włosów: temperatury powietrza nie są ani za niskie, ani zbyt wysokie, włosy niszczą się mniej, bo nie ocierają się o szalik i czapkę, a skóra głowy się nie przegrzewa i nie przetłuszcza tak jak zimą. Pielęgnacja włosów wiosenną porą jest też mniej wymagająca niż pielęgnacja zimą lub latem, ale najpierw nasze wysuszone i zaniedbane po zimie włosy potrzebują intensywnej regeneracji.

– Wiosna najczęściej narzekamy na suche i przesuszone włosy. Doskonałym zabiegiem, po którym włosy odzyskają piękny wygląd jest tzw. prostowanie keratynowe. Nazwa nie do końca oddaje znaczenie zabiegu, ponieważ nie chodzi w nim o wyprostowanie włosów, a o ich zregenerowanie, którego skutkiem ubocznym (lubianym przez kobiety) jest wygładzenie włosów. Efekty utrzymują się do 6 miesięcy – mówi Anna Pawlus, mistrz fryzjer, właścicielka salonu fryzjerskiego Lady Hair.

Z nową porą roku warto też zaszaleć z kolorem albo długością włosów.

– W tym sezonie modne są ciepłe odcienie delikatne, refleksy muśnięte słońcem oraz luźne fale, które dodają nam kobiecości. Na popularności nie traci też koloryzacja sombre i ombre. Dla odważnych polecamy najnowszy trend w koloryzacji, czyli intensywne rudości, pomarańcze, róże czy żółcie. Jaskrawe kolory utrzymują się ok. 2 miesięcy i z odpowiednio dobraną fryzurą tworzą niesamowitą stylizację – dodaje Anna Pawlus.

W salonie Lady Hair fryzjerki perfekcyjnie wykonują też zabieg przedłużania włosów metodą keratynową na gorąco (zwykle z włosów mieszanych, jednak na życzenie klientki także naturalnych).

 

Więcej zdjęć z metamorfoz po wizycie w salonie Lady Hair można obejrzeć TUTAJ.

Salon Lady Hair w Zamościu był wielokrotnie wyróżniany za profesjonalizm i podejście do klientów. Jest m.in. laureatem Orłów Fryzjerstwa 2018, a w konkursie Kuriera Lubelskiego zdobył I miejsce i tytuł Najlepszego Salonu Fryzjerskiego 2018 w powiecie zamojskim i województwie lubelskim.

Artykuł Sponsorowany
Podziel się:


Pozostałe