Rusz się – wiosna idzie!

  • 05.03.2019, 08:47 (aktualizacja 05.03.2019, 09:25)
  • Artykuł Sponsorowany
Rusz się – wiosna idzie!

Dodatnie temperatury i więcej słońca dodają energii do życia. Grzechem byłoby tego nie wykorzystać! Dlatego wykorzystaj dobrze dłuższe dni i zrób coś dla siebie. Najlepsze efekty przyniosą zdrowa dieta i dużo ruchu. Jeśli o to zadbasz, wakacje 2019 powitasz w wyśmienitej formie. Piękna sylwetka nie będzie jednak jedynym pozytywnym efektem aktywności ruchowej. Jeszcze ważniejsze są w tej kwestii lepsze samopoczucie i zdrowie.

Nie wiesz gdzie ćwiczyć? Polecamy Fitness Klub Tytan w Zamościu. To świetna lokalizacja – blisko krytej pływalni, dworca autobusowego i centrum Nowego Miasta. Miejsce absolutnie dla każdego, co potwierdzają bywalcy tego klubu. Co ważne, klub Tytan jest profesjonalnie wyposażony i stawia czoła oczekiwaniom osób w różnym wieku (od młodzieży do seniorów). Do dyspozycji ćwiczących przez 7 dni w tygodniu w klubie są strefy: wolnych ciężarów, maszyn półwolnych, maszyn oporowych, cardio, sportów walki (m.in. kickboxing), a także sala do  gry w tenisa stołowego, sala do zajęć fitness. Nowością są zajęcia crosstytan i sylwetka plażowa. Początkujący mają zapewniony trening wprowadzający.

Jeśli zastanawiasz się co w Tytanie jest dla kobiet, a co dla mężczyzn, rozwiewamy wątpliwości:

– Nad bezpieczeństwem i odpowiednim dostosowaniem sprzętu do możliwości ćwiczącego zawsze czuwa trener, więc przy dobraniu odpowiedniego obciążenia na maszynach mogą ćwiczyć zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Nie ma też stref lepszych i gorszych czy mniej lub bardziej przydatnych dla kobiet, ponieważ idealną sylwetkę pomagają wypracować różnorodne zajęcia – mówi Joanna Suwała, trenerka, właścicielka Fitness Klubu Tytan. 

Jak łatwo się domyślić, popularnością wśród kobiet cieszą się szczególnie zajęcia kształtujące kobiecą sylwetkę, ujędrniające i wysmuklające ciało. Nic dziwnego. Jeśli jeszcze nie miałaś przyjemności poćwiczyć w klubie Tytan, to postaraj się to szybko zmienić. Żeby było raźniej, możesz namówić koleżankę albo zabrać córkę. Nie wahaj się! Rozkwitnij na wiosnę z Tytanem! 

Fitness Klub Tytan dla większego komfortu ćwiczących posiada klimatyzowane pomieszczenia. W cenie karnetu są wszystkie zajęcia bez ograniczeń czasowych. Za dodatkową opłatą można skorzystać też z treningów personalnych i indywidualnych planów żywieniowych.

Artykuł Sponsorowany

Zdjęcia (5)

Podpięte galerie zdjęć:
Fitness Klub Tytan Zamość

Fitness Klub Tytan Zamość

Fitness Klub Tytan Zamość

Fitness Klub Tytan Zamość

Fitness Klub Tytan Zamość

Fitness Klub Tytan Zamość

Fitness Klub Tytan Zamość

Fitness Klub Tytan Zamość

Fitness Klub Tytan Zamość

Fitness Klub Tytan Zamość

Podziel się:Pozostałe