Hrubieszów: Niepokonani Raidersi

  • 8.03.2019, 06:00
  • par
Hrubieszów: Niepokonani Raidersi Raidersi z Hrubieszowa już przed turniejem byli bardzo uśmiechnięci. Czyżby przewidzieli, że tego dnia nie będzie na nich mocnych?
Piłkarze klubu Raiders z Hrubieszowa zwyciężyli Wojewódzki Turniej w Halowej Piłce Nożnej w Zamościu. Hrubieszowianie wygrali wszystkie mecze, każdy wysoką różnicą bramek. Raidersi byli nie do pokonania.

Wojewódzki Turniej w Halowej Piłce Nożnej rozegrano 3 marca. W hali OSiR systemem każdy z każdym rywalizowało sześć drużyn. Piłkrze Raiders Hrubieszów wygrali wszystkie mecze: ze Świtem Świdnik 3:1, z AD Chełm 4:0, z HDJ Zamość 3:2, z Modelem Biłgoraj 5:0 oraz z Ale Taxi Lublin 5:2. Po zakończonych rozgrywkach hrubieszowianie zostali sklasyfikowani na pierwszym miejscu w tabeli z 15 pkt. 

Więcej o wynikach zawodów w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obserwator
Obserwator 9.03.2019, 10:34
Z piłkarzami Unii nie dziwota :(

Pozostałe