Czeka na Was nowa Kronika Tygodnia

  • 04.03.2019, 20:30
  • Kronika Tygodnia
Czeka na Was nowa Kronika Tygodnia
Już od wtorku, jak co tydzień, w całym regionie do kupienia będzie nowe wydanie Kroniki Tygodnia. W tym numerze znajdziecie mnóstwo ciekawych tematów.

>>>> Mężczyzna, który ukradł rower został uznany niepoczytalnym na podstawie opinii biegłego, który nawet nie widział pacjenta. I przez to Lucjan K. spędził w zakładzie psychiatrycznym... 10 lat.

>>>> W wypadku, który w zeszłym tygodniu wydarzył się w Sitańcu zginął policjant zamojskiej drogówki.

>>>> Przyjeżdżają do nas za chlebem. Jeżeli są legalnie zatrudniani, to mogą liczyć na świadczenia. Ilu cudzoziemców pracuje i mieszka w naszym regionie? Mamy takie dane.

>>>> Karol Radecki i Przemek Bezpalko z Tyszowiec organizują charytatywny turniej. Dla małego, chorego chłopca.

>>>> Od marca o kilkaset złotych wzrosną diety radnych Rady Miejskiej w Hrubieszowie. Kto wnioskował o podwyżkę?

>>>> Apartamentowiec, który powstaje w miejscu zielonego rynku w Zamościu jeszcze nie jest gotowy, ale wszystkie lokale w nim już sprzedano.

>>>> 35 lat temu, w argentyńskiej stoczni w Buenos Aires ochrzczono statek Ziemia Zamojska. Jego matką chrzestną został zamościanka. Kto to taki?

>>>> Turnieje Halowej Piłki Nożnej 30+ o Puchar Posła RP Tomasza Zielińskiego "Gramy dla Niepodległej" to była bardzo udana inicjatywa.

To jedynie niewielka część tematów z najnowszego numeru. Zdecydowanie więcej w wydaniu papierowym i e-wydaniu.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe