Co powiesz na nową fryzurę na wiosnę?

  • 5.03.2019, 08:30 (aktualizacja 05.03.2019 08:47)
  • Artykuł Sponsorowany
Co powiesz na nową fryzurę na wiosnę?

Przesuszenie, brak połysku i łamliwość włosów to najczęstsze problemy, z jakimi musimy się zmagać po zimie. Najwyższa pora, by się ich pozbyć. Fachowej pomocy najlepiej udzielą fryzjerzy. 
– Na początek należy właściwie ocenić kondycję włosów. Jeśli są suche i szorstkie to znak, że warto je nawilżyć odpowiednimi kosmetykami. Jeżeli szybko się przetłuszczają, są ciężkie i oklapnięte – być może potrzebują więcej protein, a mniej nawilżenia. W przypadku, gdy końcówki włosów są rozdwojone to właśnie teraz jest najlepszy czas na ich podcięcie i nadanie fryzurze nowego kształtu. Wiosna wielu paniom dodaje też odwagi i decydują się one na dużą metamorfozę – odważne cięcie albo zupełną zmianę koloru. Odpowiednio dobrana koloryzacja i strzyżenie potrafi wspaniale odmłodzić i każdej kobiecie poprawia samopoczucie – mówi Dominika Mroczek, fryzjerka, właścicielka salonów Fashion Hair w Zamościu.

By odkryć piękno swoich włosów, wydobyć je i podkreślić, opłaca się skorzystać z profesjonalnych zabiegów fryzjerskich. W salonie Fashion Hair przeprowadzane są m.in. zabiegi keratynowe, intensywnie nawilżające z efektem wygładzającym, ultradźwiękowa pielęgnacja z podczerwienią czy nawet botox na włosy.


– Nowością w naszym salonie jest zabieg „Save my blond” polecany do włosów zmęczonych zabiegami chemicznymi, rozjaśnianych, porowatych i pozbawionych blasku. Zawarte w składzie proteiny i kwas przywracają zdrową kondycję włosom: wzmacniają włókna włosa, przywracają miękkość, połysk i gęstość – dodaje Dominika Mroczek.

Więcej zdjęć z metamorfoz po wizycie w salonie Fashion Hair możecie zobaczyć TUTAJ.

Artykuł Sponsorowany
Podziel się:


Pozostałe