Nowa publikacja. Gorajec opisany

  • 6.03.2019, 15:30
  • roh
Nowa publikacja. Gorajec opisany
Jak wyglądał Gorajec kiedyś? O tym dowiedzą się ci, którzy w niedzielę 10 marca przyjdą do budynku Szkoły Podstawowej w Gorajcu. To będzie też okazja, aby kupić książkę Teresy Kwiatkowskiej.

 "Gorajec i okolice. Historia odkrywana na nowo" to tytuł książki autorstwa Teresy Kwiatkowskiej, pedagog z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorajcu.   

 – Ta książka jest pokłosiem mojej pasji. Spisałam historię Gorajca i okolic na 270 stronach wzbogaconych ponad setką zdjęć. W przygotowaniu publikacji pomagali mi mieszkańcy Gorajca, którzy dzielili się zdjęciami, archiwami domowymi, wspomnieniami – mówi Teresa Kwiatkowska.

 Książkę będzie można nabyć 10 marca podczas wydarzenia pod nazwą "Dolina Gorajca – dawniej i dziś", które o godz. 14 rozpocznie się w budynku Szkoły Podstawowej w Gorajcu. Zaplanowano także prezentację multimedialną zdjęć dotyczących historii Gorajca i okolic, wystawę prac artystycznych lokalnych twórców oraz koncert Orkiestry Dętej "Zaburze".

Książka została wydana przez autorkę własnym sumptem i dzięki wsparciu sponsorów.

roh
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe