Zamość: Rozpoczyna się generalny remont inspektoratu ZUS-u

  • 04.03.2019, 10:54 (aktualizacja 05.03.2019, 05:12)
  • bw
Zamość: Rozpoczyna się generalny remont inspektoratu ZUS-u
Dziś (4 marca) rozpoczęła się główna faza prac remontowych zamojskiego inspektoratu ZUS-u. Inwestycja ma zostać zakończona w lutym 2020 roku. Do tego czasu interesanci będą musieli przygotować się na utrudnienia.

Jak poinformowała nas rzecznik regionalna ZUS, Małgorzata Korba, już od dzisiaj obsługa klientów przeniesiona została do pomieszczeń zastępczych. 

Główne wyjście zostanie zamknięte jutro, a otwarte z drugiej strony budynku - informuje rzeczniczka ZUS. 

Przypomnijmy, w zamojskiej siedzibie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął się zapowiadany remont generalny. Przebudowana ma z

Budynek zostanie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, pokrycie dachu zostanie zmienione, wymieniona zostanie także instalacja. Największą metamorfozę przejdzie sala obsługi interesantów. Będzie o 45 mkw. większa dzięki wyburzeniu toalet, które zostaną przeniesione kilka metrów dalej. Dzięki remontowi w sali obsługi pojawi się nowe stanowisko - informacja ogólna, zlokalizowana zaraz przy wejściu. 

Łączny koszt inwestycji to nieco ponad 3,5 mln złotych. 

Inwestycja, zgodnie z umowami zawartymi z wykonawcami ma zostać zakończona w lutym 2020 roku.

bw

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe