Biłgoraj: Siatkarki z ZSBiO najlepsze w powiecie

  • 01.03.2019, 09:24
  • ak
Biłgoraj: Siatkarki z ZSBiO najlepsze w powiecie Fot. ZSBiO Biłgoraj
Bardzo mocne reprezentacje siatkówki ma Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Dziewczęta są najlepsze w powiecie, chłopcy zajmują drugie miejsce.

Takie są wyniki powiatowych zawodów w piłce siatkowej, rozegranych w ramach licealiady. 

Prawdziwie mistrzowską formę zaprezentowały na turnieju uczennice ZSBiO, które wygrały wszystkie swoje mecze pokonując rywali z Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ, także z Zespołu Szkół Leśnych, a w finale z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.

Siatkarze z ZSBiO również dali z siebie wszystko na licealiadzie. Ostatecznie wywalczyli drugie miejsce, w finale uznając wyższość konkurentów z :Leśnika".

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe