Męczył go kaszel, więc... zaczął kraść portfele

  • 28.02.2019, 12:00
  • ak
Męczył go kaszel, więc... zaczął kraść portfele Fot. pixabay.com
Jak wytłumaczyć policji serię kradzieży? Można na przykład opowiedzieć o swojej dokuczliwej chorobie i konieczności zdobycia gotówki na leki. Tak zrobił pewien 23-latek z Tomaszowa Lubelskiego.

Tomaszowscy policjanci już kilka miesięcy tropili złodzieja, który w jednej z miejscowych szkół kradł portfele. W końcu wpadli na jego trop. Okazało się, że to 23-latek z Tomaszowa Lubelskiego.

Mężczyzna dokonał trzech kradzieży. Podczas nieobecności uczniów w szkolnej szatni sięgał do kieszeni ich kurtek, gdzie znajdował swoje fanty z pieniędzmi, dokumentami i kartą bankomatową – relacjonuje Monika Ryczek z tomaszowskiej policji.

Po zatrzymaniu złodziej przyznał się do winy. Tłumaczył, że kradł ponieważ potrzebował pieniędzy na zakup lekarstw od kaszlu. Zabierał tylko gotówkę. Portfele wyrzucał do śmieci.

23-latek usłyszał już zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe