Zamość: Bella Roma i Namysłowiacy. Zaproszenie na koncert

  • 28.02.2019, 09:09
  • red.
Zamość: Bella Roma i Namysłowiacy. Zaproszenie na koncert
Pinie Rzymskie, Fontanny Rzymskie Ottorino Respighiego oraz Suita Symfoniczna Roma George`a Bizeta znajdą się w programie koncertu "Bella Roma", na który jutro (piątek, 1 marca) zaprasza Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.

Muzycy zamojskiej Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego wystąpią w piątek pod batutą Kamila Parchety. Początek koncertu w siedzibie Namysłowiaków (ul. Partyzantów 2) o godz. 19. Bilety są do nabycia w cenie 40 zł.

Wydarzeniu towarzyszy wystawa zatytułowana "Padwa", na której znalazły się zdjęcia podróżnika i fotografika Janka Ciosa. Ekspozycję podziwiać można w restauracji Casa Mia w Galerii Revia Park. Wernisaż również 1 marca, o godz. 10. Wystawa czynna będzie do 10 kwietnia.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe