Jest już nowy numer Kroniki Tygodnia

  • 25.02.2019, 20:41 (aktualizacja 26.02.2019, 07:02)
  • Kronika Tygodnia
Jest już nowy numer Kroniki Tygodnia
Od wtorku w punktach sprzedaży w całym regionie możecie już pytać o nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Co znajdziecie w tym numerze?

>>>> Przez ponad dwa miesiące prezentowaliśmy przedsiębiorstwa i przedsiębiorców wnoszących znaczący wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy regionu. W ostatnią sobotę nagrodziliśmy ich Perłami Biznesu. W tym numerze obszerna relacja z gali.

>>>> Jest trzecia ofiara śmiertelna grypy na Lubelszczyźnie. To mieszkaniec powiatu tomaszowskiego

>>>> Dziesięciolatka poślizgnęła się na posadzce na zamojskiej krytej pływalni, a upadając złamała lewy bark oraz ramię. Za ból i cierpienie miasto ma zapłacić rodzicom dziecka 40 tys. zł.

>>>> Zwolnione przez Bożenę Ziembińską nauczycielki sąd przywrócił do pracy w Lubyczy Królewskiej. Gmina liczy się z tym, że będzie musiała zapłacić im blisko 1 mln zł odszkodowania.

>>>> Ryszard Szeląg przekazał do Muzeum Fotografii w Zamościu zbiór zdjęć autorstwa jego dziadka Michała Szlega, fotografa amatora. To niezwykła kolekcja.

>>>> Policjanci wciąż przyjmują zawiadomienia od rolników, którzy uważają, że zostali oszukani przy sprzedaży zboża młynowi w Werbkowicach. Przedsiębiorca brał od nich zboże i za nie nie płacił.

>>>> Trójka diagnostów z PZM w Zamościu 26 razy poświadczyła nieprawdę w dowodach rejestracyjnych. Przyznali się do zarzutów. Chcą skazania bez procesu.

>>>> Niemiecki Koncern Südzucker, przymierza się do wygaszenia cukrowni w Strzyżowie (gm. Horodło), jednego z pięciu zakładów tego koncernu w Polsce. Co się stanie z załogą?

>>>> Sąd aresztował dwóch mieszkańców Biłgoraja, podejrzanych o kradzież samochodu. Sprawcy są już za kratkami, ale policja dalej poszukuje volkswagena golfa.

>>>> Trzydziestolatek z Tomaszowa Lubelskiego podczas libacji pobił śmiertelnie 50-letniego mężczyznę. Usłyszał zarzut zabójstwa. 

>>>> Wracamy do Piłkarskiej Gali Zamojszczyzny. Piszemy o nagrodzonych przez Kapitułę Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

To jedynie niewielka część tematów. Znacznie więcej znajdziecie w najnowszym num erze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe