Gm. Rachanie: Najlepsza drużyna z Wożuczyna

  • 02.03.2019, 06:16
  • roh
Gm. Rachanie: Najlepsza drużyna z Wożuczyna
Drużyna Wożuczyna wygrała Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Rachanie.

W zawodach udział wzięło 7 drużyn i około 50 zawodników. Dwie drużyny gimnazjalne z Rachań i Michalowa oraz pięć zespołów reprezentujących Rachanie, Siemnice, Józefówka Grodysławice i Wożuczyn.

W turnieju prowadzono system rozgrywek w dwu grupach, każdy z każdym. Nie zabrakło tie-breków. Ostatecznie zawody seniorów wygrała drużyna z Wożuczyna. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Rachań, trzecie Grodysławic.

Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury, a sędzią Piotr Mroczka, nauczyciel Gimnazjum w Rachaniach. Mecz towarzyski rozegrały drużyny-Gimnazjum Publiczne w Rachaniach i ZS w Michalowie.

roh
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe