Siatkarze z Telatyna najlepsi w powiecie!

  • 25.02.2019, 07:00 (aktualizacja 25.02.2019, 07:10)
  • ak
Siatkarze z Telatyna najlepsi w powiecie! Fot. UG Telatyn
Młodzi siatkarze reprezentujący gminę Telatyn wygrali Mistrzostwa Powiatu SZS w Piłce Siatkowej Chłopców. Przed nimi kolejne starcie. W czwartek (28 lutego) biorą udział w zawodach rejonowych.

Złota drużyna z Telatyna wygrała podczas zawodów powiatowych wszystkie swoje mecze, pokonując m.in. reprezentacje szkół z Tomaszowa i Krynic.

Zwycięski zespół grał w składzie: Karol Bartecki, Kacper Bil, Paweł Mazur, Adrian Głuszek, Adam Miazga, Sebastian Mąkal, Konrad Litkowiec, Jakub Sienkiel, Mikołaj Kukiełka, Kacper Sławiński, Kacper Mitura. Trenerem ekipy z Telatyna jest Krzysztof Michalczuk.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
stanibóła
stanibóła 25.02.2019, 11:20
grał jasiu kowalczyk najważniejszy człowiek w historii Telatyna ?

Pozostałe