Zamość: Strach wyjść z bloku

  • 06.12.2016, 06:20 (aktualizacja 07.12.2016, 16:02)
  • bn
Zamość: Strach wyjść z bloku bn
Mieszkańców zamojskiego osiedla Planty niepokoją grupy rozwydrzonych chuliganów. Pijackie krzyki i zaczepki są tutaj na porządku dziennym (a właściwie... nocnym). Ratunkiem miały być kamery monitoringu. Czy wreszcie się na tym osiedlu pojawią?

Mieszkańców zamojskiego osiedla Planty niepokoją grupy rozwydrzonych chuliganów. Pijackie krzyki i zaczepki są tutaj na porządku dziennym (a właściwie... nocnym). Ratunkiem miały być kamery monitoringu. Czy wreszcie się na tym osiedlu pojawią?
– Osiedle Planty jest specyficzne. To głównie bloki pamiętające głęboki PRL, w których mieszka wiele starszych osób. Nie czują się bezpiecznie, bo spokój na osiedlu zakłócają pijackie grupy – tłumaczy jeden z mieszkańców os. Planty. – Najgorzej jest nocą, przede wszystkim w okolicy sklepu nocnego przy cmentarzu (na ul. Peowiaków – przyp. red.), w sąsiedztwie przedszkola oraz w okolicy tzw. baraków. 
– Ludzi niepokoi rozwydrzona młodzież, ale wśród nich są także starsi mężczyźni. Aż strach wyjść nocą z bloku – żali się 70-letnia kobieta z os. Planty.

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia. 

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 06.07.2020, 21:46
Je... ac was w zad ta cale peo patologie banda napinaczy a pojedynczo *** bez honoru jeden drugiego z *** wali.
Tomasz
Tomasz 01.07.2020, 01:11
Za jeden napis co kiedyś się pisało wszędzie i gorsze wielkie mi halo. Ale tak to jest jak żyjemy w czasach pedalkow w rureczkach itp.
Tak właściwie nie zdziwił nikogo fakt, że skarży się 70 letnia kobieta?
W nocy raczej tacy ludzie już nie wychodzą to raz.
2. Żeby nie wiem co Patola nie patola zwał jak zwał ale mają więcej szacunku do starszych niż dzieci pseudo mieszczuchów.
:) :) :)
Peo
Peo 11.12.2016, 12:51
JEB** MAŁEGO KORNIAKA
Rafzmc
Rafzmc 08.12.2016, 09:38
Co oni za kłamstwa za przeproszeniem ***... strach wyjść ? Nigdy nikt nie miał problemów z przejściem przez chodnik kolo tej tak zwanej przez was bandy chuliganów którzy nic złego nie robią tylko spotykają sie żeby pogadać i wypić po piwku. A jeżeli któremuś ze starszych ludzi czy dzieciakom dzieje sie krzywda napewno pomogą... wiec nie ***cie ze strach wyjść na ulice bo jak by nie te chuligany to co by bylo? Pomyślcie
sklepowa
sklepowa 09.12.2016, 20:02
na pewno mniej śmieci i walających się puszek po piwach.
Dddd
Dddd 07.12.2016, 23:07
Peo.... haha banda lamusow. Bieda tak zryła baniaki że leczą sie browarami za sklepem razem z braćmi fajkowymi
Peo
Peo 08.12.2016, 16:28
Zapraszamy
Ssij
Ssij 07.12.2016, 20:41
PeoPatologia nowa dziedzina nauki
j
j 07.12.2016, 15:39
Ech. Rodzina...
Całe Peo Zawsze Razem
Całe Peo Zawsze Razem 07.12.2016, 13:45
Peowiakow to jedna wielka rodzina Nie gada sie ,nie komentuje jesli sie nie ma pojecia jak tam sie zyje.
Xyz
Xyz 07.12.2016, 11:15
Patologia trzyma się razem
budzynski
budzynski 07.12.2016, 09:21
os. Patolakow
Paweł
Paweł 06.12.2016, 23:15
Dawajcie się ustawimy i zobaczymy kto kozak w internecie ty *** *** z rybką czy tam wisienka na reku
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.06.2020, 08:45
Właśnie dał Pan przykład. Inni piszą co widzą bądź z czym się spotkali.. A tu zaproszenia
PEO PANY
PEO PANY 06.12.2016, 23:14
*** was Wszystkich hejterzy *** !!!
Mieszkaniec Zamościa
Mieszkaniec Zamościa 06.12.2016, 21:56
Co tu gadać to Peowiaków :D od 15 lat tu mieszkam i wiem tyle co widzę tzn chlejusy narkomani wgl patologia *** te peo :) Strach się przejść wyjść w nocy ? Wyjdzie się raz drugi trzeci Gonić bandę bez ***a, trafi każdy z nich do ośrodka bedą ruchani i tyle będzie płacz do mamusi przez telefon raz na rok Mamo zabierz mnie stąd :) Pozdro dla starej ekipy *** bande z peo :)
Per pan
Per pan 25.12.2016, 14:15
To sie przejdzi to zobaczymy
UK
UK 07.12.2016, 14:03
Nas juz nie ma ;) dzieki za pozdro
sz
sz 06.12.2016, 20:16
Widać jak to wygląda.
PL
PL 06.12.2016, 18:42
Ten napis to w strone Ukraincow? ;>
Peo ;)
Peo ;) 06.12.2016, 17:54
Trzymajcie tradycje na peo moje dzieci :)
krwisty
krwisty 06.12.2016, 17:28
w sąsiedztwie przedszkola zawsze niebezpiecznie, nawet w dzień! :)
Peowiakow
Peowiakow 06.12.2016, 16:36
O czym wy piszecie? Przez kilka ostatnich lat przez opisane rejony nawet nie dało się przejść. Na każdym kroku melanż i awantury. A teraz? Teraz kiedy piszecie artykuł nikogo tu już praktycznie nie ma i nic się nie dzieje :D Kronika Tygodnia śmierdzi .
Całe Peo Zawsze Razem!!!
Peowiakow
Peowiakow 06.12.2016, 16:34
O czym wy piszecie? Przez kilka ostatnich lat przez opisane rejony nawet nie dało się przejść. Na każdym kroku melanż i awantury. A teraz? Teraz kiedy piszecie artykuł nikogo tu już praktycznie nie ma i nic się nie dzieje :D Kronika Tygodnia śmierdzi .
Całe Peo Zawsze Razem!!!
morchun
morchun 06.12.2016, 16:25
nie wale juz po nosie od dawna to co ty ***i** ODWYK

Pozostałe