Vistula - naturalny wybór

  • 21.02.2019, 12:01
  • Artykuł Sponsorowany
Vistula - naturalny wybór

Jaki strój powinien mieć Pan Młody, by na swoim ślubie wyglądać idealnie? Zapytaliśmy o to doradców klienta w renomowanym sklepie z odzieżą męską Vistula w Zamościu. 

 – Garnitur o dopasowanym, współczesnym kroju i z dobrej tkaniny jest bazą całego stroju. Z eleganckimi dodatkami doskonale prezentuje się ten w kolorze granatowym albo stalowym. Charakter stylizacji podkreśli na pewno dobrana kamizelka. Co do koszuli, jedynym odpowiednim na taką okazję kolorem jest biały. Do niej dopasowujemy krawat albo muchę – według upodobań mężczyzny, poszetkę np. białą i proste, eleganckie spinki do mankietów. Te dodatki dodają klasy i akcentują doniosłość okazji – tłumaczy doradca klienta w salonie Vistula w Galerii Twierdza. Salon Vistula to znana marka, która ubiera mężczyzn na każdą okazję. Znana jest z dbałości o jakość wykonania ubrań i podążanie za najnowszymi trendami.

W salonie Vistula w Zamościu można obecnie skorzystać z promocji (do odwołania) – przy zakupie garnituru z nowej kolekcji kupujący otrzyma bon o wartości 1000 zł (!) do wykorzystania w salonie Vistula w Galerii Twierdza w Zamościu przy ul. Przemysłowej 10.

Artykuł Sponsorowany

Podziel się:Pozostałe