To chyba koniec awarii sieci ciepłowniczej w Zamościu

  • 13.02.2019, 15:38 (aktualizacja 13.02.2019, 15:49)
  • ak
To chyba koniec awarii sieci ciepłowniczej w Zamościu Fot. pixabay.com
Niektórzy na tę wiadomość czekali od soboty. Veolia Wschód poinformowała, że zakończono już usuwanie awarii na sieci ciepłowniczej w Zamościu. Obecnie trwają jeszcze tylko "prace nad przywróceniem terenu do stanu sprzed awarii systemu".

Z komunikatu, pod którym podpisał się Roman Trześniowski, dyrektor ds. rozwoju spółki Veolia Wschód, wynika, że przed południem ekipy robitników skończyły spawać nieszczelne rury pod ulicą Wyszyńskiego. Przywrócono w związku z tym dostawy ciepła do ostatniej nieogrzewanej części miasta czyli ulic Odrodzenia i Peowiaków.

"Przywracanie terenu do stanu sprzed awarii" oznacza m.in., że na ul. Wyszyńskiego, przy kościele Matki Bożej Królowej Polski, w miejscu gdzie usuwano ostatnią usterkę, nadal nieprzejezdny jest jeden pas ruchu (do ronda przy Komendzie Miejskiej Policji), zamknięty na czas prowadzenia prac.

Pozostaje mieć nadzieję, że w najbliższym czasie nie okażę się, że gdzieś jeszcze na ciepłowniczej sieci wystąpi nieszczelność.

Co teraz? – Analizujemy przyczynę powstania awarii systemu ciepłowniczego na tak niespotykaną skalę. Przepraszamy naszych Klientów za niedogodności związane z ograniczeniami bądź brakiem ciepła. Dziękujemy za okazane zrozumienie oraz pomoc ze strony służb miejskich. Chciałbym wymienić tu pracowników Straży Miejskiej, Zakładu Dróg Grodzkich i Centrum Zarządzania Kryzysowego – kończy swój komunikat dyrektor Trześniowski.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe