Zamość: Awaria sieci ciepłowniczej. Na Odrodzenia i Partyzantów wciąż zimno

  • 13.02.2019, 08:50 (aktualizacja 13.02.2019, 10:06)
  • ak
Zamość: Awaria sieci ciepłowniczej. Na Odrodzenia i Partyzantów wciąż zimno Fot. Kronika Tygodnia Ruch na ulicy Hrubieszowskiej jeszcze nie został przywrócony
Ciepło miało tam popłynąć nocą, ale tak się nie stało. Na ul. Odrodzenia i Partyzantów w Zamościu nadal są zimne kaloryfery. Kiedy to się zmieni? Nie wiadomo. Prace przy usuwaniu awarii wciąż są prowadzone.

– Trwają końcowe prace spawalnicze mające na celu przywrócenie dostaw ciepła dla odbiorców zlokalizowanych przy ul. Odrodzenia i Partyzantów. Planujemy zakończenie robót około godz. 12 – poinformował w wydanym dzisiaj o godz. 8.30 komunikacie Roman Trześniowski, członek zarządu i dyrektor ds. rozwoju w spółce Veolia Wschód.

O tym, kiedy można się w tej części miasta spodziewać przywrócenia dostaw ciepła, nie wspomniał. Poinformował natomiast, że ekipy naprawcze pracują obecnie również nad odtworzeniem nawierzchni ulicy Hrubieszowskiej, zerwanej na czas usuwania usterki. Póki co, ruch w tej części miasta nie może zostać przywrócony.

Przypomnijmy, że do awarii sieci ciepłowniczej w Zamościu doszło w ostatnią sobotę (9 lutego). Ogrzewania i ciepłej wody brakowało w sporej części miasta. Ponadto co kilka godzin okazywało się, że przybywa punktów, w których doszło do wycieków na sieci. Awarię stwierdzono w pięciu lokalizacjach, m.in. na ul. Kamiennej, Hrubieszowskiej, Partyzantów, Peowiaków, Wyszyńskiego.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe