P.W. Eko-System Jan Lesiak

  • 12.02.2019, 12:34 (aktualizacja 12.02.2019, 12:37)
  • bw
P.W. Eko-System Jan Lesiak
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-System, działa od 2007 roku. Ma siedzibę w miejscowości Szozdy w gminie Tereszpol i zatrudnia 5 wykwalifikowanych pracowników. Firmę założył jej obecny właściciel, Jan Lesiak.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-System oferuje szeroko rozumiane usługi koparkami i koparko-ładowarkami. Firma buduje głównie wodociągi, kanalizacje sanitarne i deszczowe oraz oczyszczalnie przydomowe. Proponuje również usługi brukarskie. Wiele prac zlecanych jest przez osoby fizyczne. Firma zajmuje się także doradztwem w zakresie przepisów ochrony środowiska. 

 – Z pomysłem własnej działalności gospodarczej oswajałem się długo – brakowało odwagi. Wcześniej przez kilka lat pracowałem jako operator koparko-ładowarki. Jednak przyszedł taki czas, że o pracę było coraz trudniej i musiałem wybierać między wyjazdem za granicę, a własną działalnością. Prowadzenie takiej firmy wymaga dużego zaangażowania i ciężkiej pracy. Systematycznie trzeba poszerzać wiedzę i poznawać nowe technologie. Bardzo się cieszę, kiedy klienci do nas wracają z kolejnymi zleceniami lub polecają nasze usługi innym osobom – mówi Jan Lesiak, właściciel przedsiębiorstwa. 

Eko-System stawia na rozwój kontaktów z klientami i współpracę z innymi przedsiębiorstwami. Firma Eko-System współpracuje również z firmami budującymi np. autostrady lub centra handlowe.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe