Zamość: Woreczki z marihuaną chował w garażu

  • 12.02.2019, 11:00 (aktualizacja 12.02.2019, 11:44)
  • ak
Zamość: Woreczki z marihuaną chował w garażu Fot. KMP Zamość
Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 32-letniemu mieszkańcowi Zamościa. W jego garażu policjanci znaleźli kilka woreczków z marihuaną.

Kryminalni swoimi kanałami ustalili, że w garażu na jednym z osiedli mogą znajdować się narkotyki. Pojechali tam i znaleźli to, czego szukali: kilka woreczków z roślinnym suszem.

– Przeprowadzone badanie wykazało, że była to marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli kilkanaście gramów suszu narkotycznej rośliny. Właściciel nielegalnej substancji został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzuty popełnienia przestępstw narkotykowych – informuje Joanna Kopeć z zamojskiej policji.

Przypomina, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a jeżeli ktoś posiada znaczną ilość narkotyków, może trafić do więzienia nawet na 10 lat. – W przypadku mniejszej wagi, sprawca podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku – precyzuje policjantka.

 

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
oioioio
oioioio 12.02.2019, 18:36
W tym kraju prawa nie ma . Kto ma układ i forsę to ma wolność .
ziomek
ziomek 12.02.2019, 18:20
po ***u fest towar, ziarno i kupe lisci odpadowych, akcja po ***u, typ dostanie 10 lat, a ksiadz pedofil z pornografia, 4,5 tys grzywny i przenosiny do nowej parafi. *** prawo w polsce, dalej bronmi kostytucji ;p

Pozostałe