Już prawie po awarii sieci ciepłowniczej w Zamościu

  • 12.02.2019, 09:09 (aktualizacja 12.02.2019, 09:35)
  • ak
Już prawie po awarii sieci ciepłowniczej w Zamościu Fot. pixabay.com
Z informacji przekazanych przez spółkę Veolia Wschód, zarządzającej siecią ciepłowniczą w Zamościu wynika, że w tym momencie już 98 procent odbiorców powinno mieć ciepłe kaloryfery w mieszkaniach.

Prace nad usunięciem awarii (do rozszczelnienia sieci doszło aż w czterech punktach), pracowano od soboty (9 lutego). Dzisiaj rano spółka Veolia wydała komunikat, z którego wynika, że dostawy ciepła przywrócono dla ponad 98 procent odbiorców w mieście.

Prace trwały również ostatniej nocy. Ok. godz. 23 uruchomione zostało ogrzewanie dla 11 bloków przy ul. Peowiaków. Nad ranem dostawy ciepła wznowione zostały na Nowym Mieście, przy ul. Reja, Spadek, Listopadowa, Polna, Lwowska i Młyńska.

To jednak jeszcze nie koniec, bo Veolia informuje, że w tym momencie jeszcze trwają prace na odcinku Odrodzenia-Partyzantów gdzie brak ogrzewania uciążliwy jest głównie dla zlokalizowanych tam firm i urzędów.

– Czynimy wszystko aby uciążliwości wynikające z awarii były jak najmniej dotkliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia spowodowane brakiem dostaw ciepła – napisał w komunikacie Roman Trześniowski, członek zarządu, dyrektor ds. rozwoju Veolia Wschód sp. z o.o.

Trudną dla mieszkańców Zamościa sytuację relacjonowaliśmy na portalu Kroniki Tygodnia od soboty.

CZYTAJ TAKŻE: W ZAMOŚCIU ROBI SIĘ ZIMNO AWARIA SIECI

CZYTAJ TAKŻE: W ZAMOŚCIU WCIĄŻ NIE GRZEJĄ. KOLEJNA AWARIA

CZYTAJ TAKŻE: AWARIA SIECI CIEPŁOWNICZEJ. CZEKA NAS ZIMNA NOC

CZYTAJ TAKŻE: WCIĄŻ NIE USUNIĘTO AWARII. W ZAMOŚCIU ZIMNO

CZYTAJ TAKŻE: BRIEFING ROMANA TRZEŚNIOWSKIEGO. CO Z OPŁATAMI ZA OGRZEWANIE?

CZYTAJ TAKŻE: CORAZ BLIŻEJ KOŃCA AWARII. NAPRAWY POTRWAJĄ CAŁĄ NOC

Jak zamościanie radzili sobie z zimnem? O tym piszemy w najnowszym numerze Kroniki Tygodnia

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe