Koniec awarii sieci ciepłowniczej w Zamościu? Jest nowy komunikat Veolii

  • 11.02.2019, 20:24 (aktualizacja 12.02.2019, 04:37)
  • ak
Koniec awarii sieci ciepłowniczej w Zamościu? Jest nowy komunikat Veolii Fot. Kronika Tygodnia Najdłużej na ciepło poczekają mieszkańcy Nowego Miasta. Prace na sieci biegnącej pod ulicą Hrubieszowską zaczęły się dzisiaj. Możliwe, że nocą już wszystko będzie już jak należy.
Wygląda na to, że w końcu do mieszkań w Zamościu popłynie ciepło. Spółka Veolia Wschód wydała właśnie komunikat o pracach, które wykonano w ciągu dzisiejszego dnia.

Ekipy naprawcze jeszcze nie zakończyły swoich prac, ale z informacji Romana Trześniowskiego, członka zarządu Veolii Wschód wynika, że powoli zaczyna być finał trwającej od soboty awarii.

Z opublikowanego kilka minut temu komunikatu wynika, że uruchomiona została już wymiennikownia zasilającą blok przy ul. Kamiennej. Zakończono również prace spawalnicze w rejonie wycieku na ul. Partyzantów.

– Obecnie uzupełniamy instalacje,  sprężamy sieć i puszczamy ciepło. Kończymy prace spawalnicze przy ul. Peowiaków. Ciepło powinno dotrzeć do mieszkańców w późnych godzinach wieczornych – wylicza Trześniowski.

Dodaje też, że jest szansa, że późną nocą zakończy się wymiana sieci pod ulicą Hrubieszowską i wtedy będzie mogła zostać uruchomiona instalacja cieplna dla tej części Zamościa.

Przypomnijmy, że do awarii sieci ciepłowniczej doszło w Zamościu w sobotę. Najpierw była mowa o jednej usterce, wkrótce okazało się, że są dwa źródła wycieku, dzisiaj rano mówiono już o trzech, a w południe o czterech.

Miejmy nadzieję, że sytuację rzeczywiście udało się opanować i nie okaże się, że gdzieś jeszcze jest jakaś nieszczelność. 

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kokodżambo
kokodżambo 12.02.2019, 12:03
a taka była ładna droga...

teraz jak to połatają to będą garby.. :/
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.02.2019, 07:39
Niestety na ul.Lwowskiej nadal nie ma cieplej wody i ogrzewania.
def
def 12.02.2019, 07:21
Listopadowa bez cieplej wody i centralnego
Abc
Abc 12.02.2019, 05:59
Na Lwowskiej rano jest zimno

Pozostałe