Nowa Kronika Tygodnia już gotowa. Od wtorku będzie dostępna

  • 11.02.2019, 20:00
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia już gotowa. Od wtorku będzie dostępna
Już we wtorek (12 lutego) ukaże się kolejny numer Kroniki Tygodnia. Jak co tydzień możecie liczyć na potężną dawkę najświeższych i najciekawszych informacji z całego regionu.

>>>> Takiej awarii w Zamościu jeszcze nie było. Od soboty kaloryfery w mieszkaniach były zimne, a w kranach brakowało ciepłej wody. Do awarii doszło aż w czterech punktach sieci ciepłowniczej. Kiedy sytuacja wróci do normy?

>>>> Były wikary z Wielączy przyłapany na nagrywaniu kobiet w przebieralniach chce dobrowolnie poddać się karze. Jakiej?

>>>> Wracali z pracy na plantacji tulipanów w Holandii, rozpędzone audi wpadło do rzecznego kanału. 4 osoby nie żyją. To mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego.

>>>> Wyjątkowy przebieg miały zorganizowane w Siedlcach uroczystości upamiętniające gehennę wysiedlonych mieszkańców Zamojszczyzny.

>>>> Plac obok zamojskiego Kościoła Rektoralnego pw. św. Katarzyny w Zamościu od lat jest ogrodzony... i wygląda jakby o nim zapomniano. Co tam się właściwie dzieje?

>>>> Ośmioletnia Julka przez kilka godzin była starostą hrubieszowskim. Rodzice dziewczynki wylicytowali jej ten przywilej podczas ostatniej Finału WOŚP w Hrubieszowie.

>>>>  Leszek Tarnawski będzie piętnastym miejskim radnym w Hrubieszowie. W minioną niedzielę różnicą trzech głosów wygrał wybory uzupełniające.

>>>> Do biłgorajskiego starostwa wpłynęła skarga na pracę dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Biłgoraju. Zarzuty są poważne.

>>>> Jak przy pomocy książek, broszur i porad na łamach czasopism walczono o dobrobyt w socjalistycznej Ojczyźnie? Przeczytacie o tym w tym numerze.

>>>> Stach zakochał się w Jadwidze. Dla niej został pilotem. Mieli się pobrać 10 września 1939 roku. Ale plany pokrzyżowała im wojna. Poznajcie losy podporucznika Stanisława Sierpińskiego.

To jedynie niewielka część tematów z najnowszego wydania. Jutro dużo więcej informacji znajdziecie w papierowej Kronice Tygodnia oraz e-wydaniu.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe