Martwy człowiek leżał w rowie. Ktoś go potrącił i uciekł?

  • 10.02.2019, 12:31 (aktualizacja 11.02.2019, 11:27)
  • ak
Martwy człowiek leżał w rowie. Ktoś go potrącił i uciekł?
Wszystko wskazuje na to, że doszło do wypadku. Jakiś samochód prawdopodobnie potrącił 36-letniego mężczyznę, a kierowca uciekł. Policja bada tę sprawę.

Dzisiaj (10 lutego) rano ktoś zawiadomił policję, że na poboczu drogi, w rowie w Starym Zamościu leży człowiek. Mężczyzna już nie żył.

Funkcjonariusze, którzy tam pojechali, wstępnie ustalili, że mogło dojść do wypadku. 36-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Zamość prawdopodobnie został potrącony przez samochód.

Nie wiadomo, kto był sprawcą. To próbuje ustalić policja. Liczy na pomoc ewentualnych świadków.

Za spowodowanie śmiertelnego wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia, można trafić za kratki nawet na 12 lat. 

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szybki
Szybki 10.02.2019, 14:59
Dobrze napisal czytelnik ze gminy Stary Zamosc. i nie funkcjonariusze a tylko jeden przyjechal policjant radiowozem i dwóch ludzi w karetce
Czytelnik
Czytelnik 10.02.2019, 14:02
KRONIKA TYGODNIA weźcie i piszcie zrozumiale i konkretnie. Nie gminy Zamość a Gminy Stary Zamość a konkretnie mieszkaniec Starego Zamościa.

Pozostałe