Głosujemy i pomagamy

  • 08.02.2019, 14:40
  • tomt
Głosujemy i pomagamy
To już końcowe godziny głosowania. W bieżącym numerze drukujemy ostatni kupon, a 8 lutego zakończymy przyjmowanie kuponów. Później pozostanie już tylko uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na wyniki, które ogłosimy 16 lutego.

 

Przypomnijmy, że pierwszy kupon wydrukowaliśmy w numerze świątecznym (18 grudnia). Od tego momentu w kolejnych wydaniach prezentowaliśmy poszczególnych nominowanych, uzasadniając dokonane wybory. Od tego też momentu do naszej redakcji spływały kupony, na których czytelnicy wskazywali swoich faworytów. Mimo iż jesteśmy tygodnikiem regionalnym, to nasz 19 Plebiscyt Piłkarski zyskał uznanie wielu mecenasów. Listę honorowych patronów otwiera Poseł na Sejm RP Agata Borowiec. Do tego zacnego grona mamy przyjemność zaliczyć również Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego,Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka i Prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej oraz Członka Zarządu PZPN Zbigniewa Bartnika.

Patronat honorowy naszych mecenasów, reprezentujących jednostki państwowe, samorządowe oraz największy związek piłkarski w kraju, to dla nas z pewnością nobilitacja, a jednocześnie potwierdzenie, że nasz plebiscyt ma już swoją renomę.

   Uroczyste podsumowanie dziewiętnastej edycji Plebiscytu Piłkarskiego KT nastąpi w czasie Zamojskiej Gali Piłkarskiej, którą zorganizujemy wspólnie z naszym partnerem – Zamojskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej. Nasz piłkarski związek także przyzna swoje nagrody, doceniając najlepszych graczy w poszczególnych klasach rozgrywkowych oraz wyróżni osoby, które przyczyniają się do popularyzacji piłki nożnej na Zamojszczyźnie.

Wydarzenie odbędzie się 16 lutego (sobota), w Szkole Tańca – Magdalena i Janusz Myka w Zamościu przy ul. Starowiejskiej.

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportowa w naszym kraju, a wielu działaczy, trenerów, zawodników i kibiców to ludzie wrażliwi i wielkoduszni. Słowa te z pewnością znajdą potwierdzenie w czasie Gali, gdy wspólnie ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za Krokiem" zorganizujemy zbiórkę pieniężną na "Rodzinny Dom" powstający w Zamościu przy ul. Kresowej. Placówka ta ma pełnić funkcję terapeutyczno-opiekuńczą dla dorosłych osób z niepełnosprawnością. Wiele z nich ciągle potrzebuje wsparcia, opieki i rozmaitych form terapii. Wierzymy, że środowisko piłkarskie stanie na wysokości zadania i tego dnia wszyscy zagramy do jednej bramki. 

Przypominamy, że aby wziąć udział w głosowaniu, należy wyciąć i wypełnić kupon drukowany w naszej gazecie, a następnie przysłać go lub przynieść do naszej redakcji przy ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość. Na Państwa głosy czekamy do 8 lutego, gdy zakończymy przyjmowanie kuponów. Wśród głosujących rozlosujemy atrakcyjne nagrody. Będą wśród nich koszulki klubów piłkarskich, rękawice bramkarskie Przemysława Tytonia i Pawła Kieszka, piłki z podpisami graczy i książki o tematyce piłkarskiej.

tomt

 

LISTA NOMINOWANYCH w 19 PLEBISCYCIE PIŁKARSKIM "KRONIKI TYGODNIA":

PIŁKARZ ROKU

Stanisław Anioł (Huczwa Tyszowce)

Janusz Birut (Łada 1945 Biłgoraj)

Tomasz Blicharz (Tanew Majdan Stary)

Dawid Dobromilski (Gryf Gmina Zamość)

Łukasz Kamiński (Unia Hrubieszów)

Przemysław Kanarek (Hetman Zamość)

Kamil Kaproń (Grom Różaniec)

Arkadiusz Kusiak (Tanew Majdan Stary)

Rafał Kycko (Hetman Zamość)

Karol Misiarz (Roztocze Szczebrzeszyn)

Bartosz Nizioł (Omega Stary Zamość)

Ivan Oleksiuk (Łada 1945 Biłgoraj)

Kamil Oziemczuk (Hetman Zamość)

Grzegorz Paczos (Sokół Zwierzyniec)

Arkadiusz Smoła (Tomasovia)

Łukasz Śmiałko (Kryształ Werbkowice)

Kamil Tomczyszyn (Unia Hrubieszów)

Piotr Waśkiewicz (Tomasovia)

Mateusz Wróbel (Olimpia Miączyn)

Damian Ziółkowski (Huczwa Tyszowce)

Andrzej Zuchowski (Kryształ Werbkowice)

 

 

 

TRENER ROKU

Bogdan Antolak (Grom Różaniec)

Paweł Babiarz (Tomasovia)

Roman Blonka (Gryf Gmina Zamość)

Grzegorz Cios (Tanew Majdan Stary)

Dariusz Herbin (Unia Hrubieszów)

Bartłomiej Kowalik (Łada 1945 Biłgoraj)

Paweł Lewandowski (Omega Stary Zamość)

Sebastian Luterek (AMSPN Hetman Zamość)

Jacek Szczyrba (Roztocze Szczebrzeszyn)

Piotr Welcz (Kryształ Werbkowice)

Jacek Ziarkowski (Hetman Zamość)

 

 

DRUŻYNA ROKU

Grom Różaniec

Gryf Gmina Zamość

Hetman Zamość

Huczwa Tyszowce

Kryształ Werbkowice

Łada 1945 Biłgoraj

Omega Stary Zamość

Roztocze Szczebrzeszyn

Tanew Majdan Stary

Tomasovia

Unia Hrubieszów

 

ODKRYCIE ROKU

Jarosław Baran (Omega Stary Zamość)

Wojciech Branewski (Włókniarz Frampol)

Kacper Dadak (Victoria Łukowa/Chmielek)

Dawid Dworak (Huczwa Tyszowce)

Mateusz Dziurdza (Łada 1945 Biłgoraj)

Patryk Kierepka (Gryf Gmina Zamość)

Daniel Luchowski (Tanew Majdan Stary)

Paweł Obszański (Olimpiakos Tarnogród)

Mateusz Oleszczuk (Unia Hrubieszów)

Kacper Pawlak (Roztocze Szczebrzeszyn)

Adam Stachyra (Kryształ Werbkowice)

Maciej Żerucha (Tomasovia)

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe