Tomaszów Lubelski: Bezpłatne badania dla kobiet

  • 07.02.2019, 15:13
  • ak
Tomaszów Lubelski: Bezpłatne badania dla kobiet Fot. pixabay.com
Wcześnie wykryty nowotwór piersi może być skutecznie leczony. Dlatego tak ważna jest profilaktyka. Mieszkanki Tomaszowa Lubelskiego i okolic już jutro (piątek, 8 lutego) będą mogły skorzystać z badań mammograficznych. Nie potrzebują do tego skierowań, nie muszą też płacić ani złotówki.

Akcja jest finansowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia dla kobiet w wieku 50-69 lat. Mammobus zaparkuje w Tomaszowie Lubelskim przy Kaplicy Św. Wojciecha w Tomaszowie Lubelskim, za przychodnią na ul. Petera. Badania mają być prowadzone w ambulansie w godz. 9-17. Przychodząc na mammografię należy mieć ze sobą swój PESEL.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe