Cyfrowy Telatyn. Trwa ostatnia tura szkoleń

  • 07.02.2019, 13:42
  • ak
Cyfrowy Telatyn. Trwa ostatnia tura szkoleń Fot. UG Telatyn
Dziewięć grup szkolenia już przeszło. Teraz wiedzę z zakresu obsługi komputera i korzystania z internetu zdobywa kolejna, ostatnia, dziesiąta grupa osób biorących udział w projekcie "Cyfrowa Gmina Telatyn".

Do udziału w całym cyklu zakwalifikowanych zostało w sumie 100 osób. Uczestnicy zostali podzieleni na 10 grup w zależności od wieku. Każda pracowała pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia organizowano Urzędzie Gminy Telatyn. Całość powinna zakończyć się w tym miesiącu.

Projekt ,,Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców gmin Polski Południowo – Wschodniej" realizowany jest w ramach działania 3.1. Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe