Biłgoraj: Humanistki z ZSBiO w czołówce konkursów polonistycznych

  • 09.02.2019, 15:18
  • ak
Biłgoraj: Humanistki z ZSBiO w czołówce konkursów polonistycznych Fot. ZSBiO Biłgoraj
Uczennice klas humanistycznych w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących z powodzeniem startowały w ogólnopolskich konkursach z języka polskiego organizowanych przez Olimp School w Łodzi.

Dumna z siebie może być pierwszoklasistka  Zuzanna Bździuch, która zajęła V miejsce w kraju w konkursie pt. „Wspomnienie o Irenie Sendlerowej”. Jej starsza koleżanka, maturzystka Małgorzata Psiuk była siódma w konkursie „Życie i twórczość Juliusza Słowackiego”, a Dominika Słoma w tym samym konkursie zajęła dwunastą lokatę.

Konkursowy test z zadaniami zamkniętymi i otwartymi wymagał zapoznania się ze wskazaną dodatkową literaturą przedmiotu oraz wyjścia poza program nauczania obowiązujący w szkole.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe