Biłgoraj: Uczennice LO im. ONZ awansowały w olimpiadzie o ubezpieczeniach

  • 09.02.2019, 14:00
  • ak
Biłgoraj: Uczennice LO im. ONZ awansowały w olimpiadzie o ubezpieczeniach
Kamila Skrzypa, Wiktoria Nowak oraz Emilia Pawlos to trzecioklasistki z Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, które będą reprezentowały swoją szkołę w wojewódzkim etapie Olimpiady wiedzy o ubezpieczeniach społecznych.

W połowie marca licealistki z Biłgoraja zmierzą się z trzyosobowymi reprezentacjami szkół średnich z całej Lubelszczyzny. Takich ekip będzie 20, a wybrane zostały w eliminacjach spośród 1,6 tys. uczniów.

W tej olimpiadzie należy wykazać się szeroką wiedzą z zakresu historii ubezpieczeń społecznych, emerytur, składek osób ubezpieczonych oraz świadczeń przysługujących ubezpieczonym w ZUS.

Opiekunem uczennic z Biłgoraja jest Andrzej Szatowski, nauczyciel podstaw przedsiębiorczości.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe