Biłgoraj: ZUS przeszkoli za darmo

  • 03.12.2016, 10:35
  • lew| Kronika Tygodnia | Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Napisz do nas: [email protected]
Biłgoraj: ZUS przeszkoli za darmo
Większość już korzysta z Interaktywnego Płatnika Plus, czyli najpopularniejszego programu do rozliczania składek. Ale są jednak tacy przedsiębiorcy, którzy przejście na nową wersję programu mają przed sobą.

To właśnie ich ZUS zaprasza 6 grudnia na bezpłatne szkolenie z ekspertami. Szkolenie rozpocznie się o godz. 10 w siedzibie biłgorajskiego ZUZ-u przy ul. Kościuszki 103. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia – tel. 84 688 14 46. Interaktywny Płatnik Plus to nowa jakość w komunikacji z ZUS-em. W przeciwieństwie do swojej starszej wersji pozwala pobierać dane zatrudnionych osób bezpośrednio z bazy ZUS-u. – Dzięki temu jest mniej błędów w dokumentach, które przygotowują pracodawcy – informuje Małgorzata Korba, regionalny rzecznik ZUS w województwie lubelskim.

lew| Kronika Tygodnia | Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Napisz do nas: [email protected]

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe