Dzieci świecą przykładem. Bo mają odblaski

  • 09.02.2019, 06:03
  • ak
Dzieci świecą przykładem. Bo mają odblaski Fot. KPP Biłgoraj
Widoczne i bezpieczne dziecko - to projekt realizowany wspólnie przez biłgorajską komendę policji w Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Biłgorajski. Partnerem przedsięwzięcia jest firma PZU, która dla najmłodszych ufundowała kamizelki i inne elementy odblaskowe.

W tym tygodniu policjanci odwiedzili z tymi upominkami kilka szkół w powiecie biłgorajskim. Na spotkaniach w szkołach we Frampolu, Woli Radzięckiej, Radzięcinie i Teodorówce nie tylko wręczali uczniom podarki, ale też tłumaczyli dlaczego ich używanie jest tak ważne.

Dzieciom przypominano też podstawowe zasady ruchu drogowego. To ważne w codziennym życiu, ale również podczas rozpoczynających się zimowych ferii. Maluchy będą miały dużo wolnego czasu. Z pewnością będą go spędzać m.in. na świeżym powietrzu, na spacerach i zabawach z rówieśnikami. Ważne, by wiedzieć wtedy, jak należy się zachować, by być bezpiecznym i by wszyscy mogli cali i zdrowi wrócić po dwóch tygodniach do swoich szkół.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe